تایر یخ شکن که با کلمه یخ همراه است ، هر فردی را به یاد زمستان و برف می اندازد ، که خوب باید هم این کار را بکند چون کارایی آن برای زمستان و یخ و برف است؛

111البته از زمانی که خودرو اختراع شد ، یکی از مشکلات یا بهتر بگوییم یکی از دغدغه‌های مخترعان آن ، حرکت خودرو در زمستان و بدون هیچ اختلالی بوده و هست، از همین رو هم بود که از زنجیر چرخ برای رانندگی در زمستان استفاده می‌شود. اما مشکلات و معایب این کار، تولید کنندگان عرصه لاستیک را بر آن داشت تا تایری مخصوص این فصل ارائه کنند که از لحاظ طراحی و جنس متفاوت با سایر تایرها باشد.

اما وظیفه این تایرها که همان وظیفه زنجیر چرخ است تا  از سر خوردن خودرو  در جاده های زمستانی جلوگیری کند عامل تغییرات در ساختار و جنس و طراحی آج این دسته از تایرها شده است ؛ اما مزیت این تایرها نسبت به معایب آن کمتر درنظر مشتری می‌آیند که از این معایب می توان به سخت‌تر بودن  تعویض تایر نسبت به جدا کردن زنجیر چرخ -قیمت بیشتر نسبت به زنجیر چرخ و... اشاره کرد اما همگی رانندگان به خوبی با خطر و صدای ناهنجار زنجیر چرخ در قسمتی از جاده که برف آب شده است و آسفالت پیدا است، آشنایی دارند و همین عامل است که سبب می‌شود تا رانندگان از این تایرها استقبال خوبی به عمل بیاورند.

 

رینگ و لاستیک هراتی
عرضه انواع لاستیک‌های یخ شکن
تماس بگیرید:  33556771-33556742